Opisy konkursów

Wiedzówka z League of Legends

Świeżakom i starym wyjadaczom przygotowałem zestaw wielu pytań, na które mam nadzieję, że znacie odpowiedzi!

prowadzący: Ryuk

 

Kalambury anime i nie tylko

Kalambury drużynowe. Waszym zadaniem będzie przedstawienie wylosowanej postaci w taki sposób, by pozostali członkowie drużyny odgadli jej tożsamość oraz uniwersum z którego pochodzi. Zapewnimy wam podstawowe rekwizyty typu kij od szczotki czy plastikowe pistolety.

prowadzący: Wojtek Tuchliński, Eryk Sochoń

 

Rozpoznaj Bishies

Quiz będzie polegał na tym, iż w każdej rundzie uczestnicy spośród 3 podanych postaci będą musieli wyłonić tę właściwą. Jeśli jesteś w stanie rozpoznać swojego ulubionego bishounena po charakterystycznych cechach, przedmiotach lub nawet po opisie postaci, serdecznie zapraszamy!

prowadzący: Bunny Hime Twins

 

Wielka wiedzówka geekowa

Co tu dużo mówić – oglądasz anime, filmy, seriale, bajki i grasz w gry, więc przyjdź i pokaż jak wielkim nerdem… znaczy znawcą jesteś!

prowadzący: Ryuk

 

K-popowa jaka to melodia?

Jesteś fanem k-popu? Znasz dużo piosenek i myślisz, że nie będziesz miał problemu z odgadnięciem wykonawcy i tytułu utworu po usłyszeniu jego krótkiego fragmentu? W takim razie nasz konkurs jest stworzony właśnie dla Ciebie! Przyjdź i sprawdź swoją wiedzę.

prowadzący: MartaMar, Ewa

 

Rozpoznaj samurajów

Rozpoznaj samurajów oraz im podobnych mistrzów białego oręża z animacji. Może dodatkowo powiesz z jakiego tytułu pochodzi nadana postać? Jeśli lubisz bajki z samurajami to nie powinno być z tym problemu! Powodzenia i wytnij w pień konkurencję!
prowadzący: Ryuk

 

Openingi i endingi

Konkurs, którego nie trzeba nikomu przedstwiać. Półtorej godziny, ponad setka piosenek z anime i cała sala czekająca tylko na to, aby podnieść rękę po pierwszej nucie.

prowadzący: Tomasz

 

Co to za anime?

Znany i lubiany konkurs polegający na rozpoznaniu serii po jednym obrazku z niej. Ćwicz refleks, bo konkurencja nigdy nie śpi!

prowadzący: Tomasz

 

Wiedzówka dźwiękowa z gier

Rozpoznaj grę po samym soundtracku lub jednym, dyskretnym dialogu! Pokaż innym, jak dobrze orientujesz się w znajomości gier po samej otoczce dźwiękowej!

prowadzący: Matiszka

 

Wiedzówka kulturowo-azjatycka

Wykaż się w odgadnięciu przedmiotów codziennego użytku, miejsc i co najważniejsze ayakashi. Przyjdź i pokaż ile wiesz o kraju kwitnącej wiśni!

prowadzący: JeyJ

 

Zamrucz mi k-pop

Na pewno umiesz zaśpiewać fragmenty wielu k-popowych piosenek. Co jednak, jeżeli nie możesz otworzyć ust i musisz… Zamruczeć? Przyjdź i sprawdź się! Konkurs w drużynach 2-osobowych.

prowadzący: MartaMar, Ewa


Scroll to Top