Gry muzyczne

Również w tym roku nie zabraknie gier muzycznych. Uczestnicy będą mogli zagrać w:

 

Osu!

Osu! to fenomenalna darmowa gra muzyczna, garściami czerpiąca z pełnej humoru serii Elite Beat Agents dostępnej na przenośnych konsolach Nintendo.

Rozgrywka jest bardzo prosta w swoich założeniach. Najpierw wybieramy utwór z listy dostępnych. Poszczególne piosenki mają swój rytm, który oddają pojawiające się stale kółka z cyframi. Należy klikać w nie myszką zgodnie z kolejnością, gdy tylko otaczający daną nutkę okrąg doleci do jej centrum.

 

 

 

Ultrastar

Gra komputerowa karaoke. Autorem gry jest Polak – Patryk Cebula.

Program posiada bibliotekę piosenek. Podczas, gdy na ekranie pokazywany jest tekst piosenki, zadaniem użytkownika jest śpiewanie do mikrofonu, przyłączonego do komputera. Program analizuje głos gracza i wyświetla w czasie rzeczywistym ogólną ocenę jakości śpiewu oraz wskazuje miejsca, w których użytkownik robi błędy.

Na imprezie będzie dostępna bogata biblioteka piosenek.

 

 

 

 

Dance Dance Revolution

DDR, to seria gier muzycznych, która polegają na stawianiu stóp na wyznaczonych panelach kwadratowej maty, w rytm odtwarzanego utworu i w kolejności wyświetlonej na ekranie. Panele na platformie oznaczone są strzałkami i, zależnie od wariantu gry, jest ich cztery (przód, tył, lewo, prawo). Gracz po wykonaniu tańca jest oceniany przez grę pod względem umiejętności.

 


Scroll to Top